More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 28, 2014!

HAKKIMIZDA

Field Bilişim2014 yılında %100 yerli sermaye ile bir şahıs firması olarak Ankara`da kurulmuştur. 2015 yılında itibaren limited olarak hizmetlerine devam etmektedir.


Field Bilişim kurulduğu günden bugüne uzman teknik kadrosu ile sektörde ihtiyaç duyulan alanlarda büyük başarılara imza atmıştır. Field Bilişim her zaman ‘Anında ve Etkin Destek’ ilkesi ile hareket eden uzman, çalışkan ve güler yüzlü kadrosu ile güvenilirliği kendine ilke edinmiş ve emin adımlarla ilerlemektedir.Misyonumuz

Kurum ve kuruluşlara karşı müşteri olarak değil gerek iş ortağı gerek bir aile olarak yaklaşma anlayışı içinde olmaktır. Bundan sonrada aynı ilkeler doğrultusunda büyük bir aile olmayı kendine hedef edinmesi nedeniyle bugün bilişim alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.


Tercih edildikçe sürekli gelişerek büyümek, büyüdükçe aynı prensipleri koruyarak ve geliştirerek tercih sebebi olmaya devam etmek.

Vizyonumuz

• Hızla gelişen bilişim sektöründe ihtiyaç duyulan alanlarda LİDER firma olmak.

• Faaliyet göstereceği alanlarda yeni marka oluşturmak.


• Türkiye’ den Dünya’ya yayılan bir marka olarak uluslararası platformlarda ülkemizi temsil etmek.

Politikamız

Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarına büyük küçük demeden en ileri teknolojileri kullanarak adil, güvenilir, ekonomik, zamanında, sorunsuz bir hizmet sunmak ve en uygun çözümleri oluşturmaktır.

İnsan hayatını kolaylaştıracak uygulamalarla ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda hizmetin güncelliğini, sürekliliğini sağlamaktır.